Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» проводить 4-й освітній всеукраїнський проєкт «Відкривай Україну»—2020.
Це єдина повноцінна програма національного рівня з інтеграції підлітків в суспільство, в основі якої лежать принципи геймифікованого підходу до навчання та командної роботи школярів 7—11 класів. Проєкт проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти та науки України. Програма залучає до участі понад 6,5 тисяч учасників та 650 команд з понад 300 міст та сіл України.
Переможці проєкту «Відкривай Україну»—2020 отримають можливість поїхати у навчальну поїздку закордон, щоб дізнатись, як їхні однолітки змінюють свою країну, та розповісти про власний досвід реалізації власних проєктів.
Фінал проєкту відбудеться 13 листопада у форматі унікальної масштабної онлайн-події на геймифікований платформі Z.Lab.
Трансляції фіналу відбудуться онлайн на офіційних каналах проєкту в мережах Facebook та YouTube. Взяти участь, стати гостем та підтримати проєкт «Відкривай Україну»-2020 — це можливість для кожного формувати нову генерацію соціально активної, культурно збагаченої та високорозвиненої молоді.

Трансляції відбудуться онлайн на офіційних платформах проєкту:
на YouTube каналі Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну»
Facebook сторінці проєкту «Відкривай Україну»

Організатор: благодійна організація «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну».

Деталі

Дата:
13 Листопада, 2020
Подія Категорія:

Організатор

Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну»