Завантаження Події
  • Це подія пройшло.
Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» — Дитячий форум перенесли на 17-20 вересня!

Це унікальний захід промоції дитячого читання, у якому поєднується гра з отриманням різних корисних умінь і навичок, де письменники, художники, науковці, спортсмени, музиканти, винахідники, музейники, бібліотекарі, майстри діляться своїми вміннями з дітьми і цим роблять світ кращим. Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» — Дитячий форум пройде у форматі великої просторової гри-квесту — «Навколо світу за 3 дні!» На мандрівників чекає шалений виклик: здійснити навколосвітню подорож та побувати в усіх частинах світу: Австралії, Азії, Антарктиді, Америці, Африці та Європі.

Більше про фестиваль

Якщо ви хочете стати учасником Фестивалю «Книгоманія» — Дитячого форуму заповність реєстраційну форму. Увага! Усі заходи повинні бути інтерактивними (із залученням аудиторії).

За детальною інформацією ви можете звертатись на пошту:

coordynator@bookforum.com.ua або litfest.support@bookforum.com.ua

 

“Усвідомлюючи свою відповідальність перед учасниками, відвідувачами, співорганізаторами та партнерами, ми прийняли рішення про перенесення Фестивалю дитячого читання «Книгоманія» — Дитячого форуму на вересень 2020 року згідно з рекомендаціями міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові”

Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» відбудеться 17-20 вересня, одночасно з 27 BookForum.

Деталі

Початок:
17 Вересня, 2020
Кінець:
20 Вересня, 2020

Організатор

ГО «Форум видавців»
Веб-сайт:
https://bookforum.ua/forum-vydavtsiv/

Місце проведення

Львів