Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Чекаємо вас на прямих трансляціях на сторінці Фестиваль думок — а вони обіцяють бути надзвичайно цікавими! 🤩

1 вересня о 16:30
🔹 Тема: Фест змінює громаду. Історії успіху, які відбулись завдяки локальним фестивалям.
🔹 Розвиток місцевих громад неможливо уявити без масових культурних заходів, простіше кажучи без фестивалів. Ми всі знаємо, що фестиваль це добре, а от як само він впливає на суспільство або населений пункт, не завжди замислюємось. На дискусії поговоримо про те, як фестивалі змінюють громади в яких вони відбуваються, які історії успіху відбулись завдяки ініціативним людям, що створили той чи інший фестиваль.

1 вересня о 18:30
🔹 Тема: Я у мами активіст/ка
🔹 Активіст — заняття, яке не схвалює мама? Поговоримо про те, чому іноді не можна не бути активістом, чому люди йдуть працювати у громадський сектор, як побудувати професійну кар’єру, починаючи з волонтерських проєктів у ГО та як формується ціннісний підхід до робочих процесів.

2 вересня о 16:30
🔹 Тема: ЖЕК vs ОСББ: за чим майбутнє?
🔹 Подискутуємо, навіщо створювати ОСББ, спробуємо розібратися в його плюсах та мінусах. Дізнаємося про те, що чекає на багатоквартирні будинки у майбутньому і як обрати найкращий шлях для свого.

2 вересня о 18:30
🔹 Тема: Вивчаємо ЄС у школі – вимога часу чи внесок у майбутнє
🔹 Чи відрізняється сприйняття ЄС у школах сходу і заходу, півдня і півночі України? Для чого сучасним школярам знати про ЄС? Як розповісти про західні цінності, не створюючи нові предмети?
Впродовж дискусії ви зможете почути думки й історії вчителів зі сходу і заходу, центру, півдня і півночі України.

Повна програма

Підписатися на сторінки: facebook.com/opinionfestival  instagram.com/opinionfestival

Деталі

Дата:
1 Вересня, 2020
Час:
16:30 - 18:30

Організатор

Благодійний фонд Восток SOS за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”, Estonian Embassy in Kyiv, MTÜ Mondo, Правозахисний центр «Поступ» / HRC Postup і Європейської комісії в рамках програми EU Aid Volunteers

Місце проведення

Online