Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Діти та їхні батьки побачать кращу світову анімацію у спеціальній дитячій програмі Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Цього року захід відбудеться з 2 по 6 вересня – цього року онлайн та безкоштовно, на платформі megogo.net.

 


Для зручності глядачів фестиваль розподілив анімовані короткометражні фільми за віковими категоріями: два блоки для дітей 2–6 років, два блоки – для 7–12 років, і анімація для молодої аудиторії G-AAAH! від British Council.

 

G-AAAH! – найбільш універсальна підбірка анімацій, яка підходить сім’ям і молодим глядачам від 5 років. Короткометражні фільми обирали British Council у партнерстві з Intro Film – британською організацією, що ставить кіно в центр навчального та особистого розвитку молоді. Анімації з програми G-AAAH! допоможуть подумати разом із дітьми на теми, які буває складно обговорювати: стосунки зі своїм внутрішнім “Я”, важкі емоції й почуття (наприклад, що виникають через втрату близьких), будування стосунків зі світом навколо та іншими людьми. До G-AAAH! увійшли британські номінанти та лауреати світових фестивалів.

 

Для дітей віком 2–6 років адаптовані два блоки анімації. Перший – це мікс розважального та освітнього контенту, де маленькі глядачі зможуть зробити перші кроки в розвитку емпатії, хоробрості та прояву позитивних почуттів. А в другому зібрано геть усе, що так полюбляють діти: від фантастичних пригод і чарівних перевтілень до життя лісових звірят.

 

Глядачі 7–12 років також поринуть у дві години анімаційних фільмів. Перший блок для цієї вікової аудиторії будується на контрасті почуттів: щирий сміх від неочікуваних розв’язок пригодницьких екшенів змінюватиметься на вдумливість від повільних пейзажів природи. Упродовж другого блоку дитина впевниться, що в житті можливо все. Адже герої анімацій змінюватимуть хід часу, повертатимуть до життя домашніх улюбленців або стануть найрозумнішими дітьми в світі.

 

Художні рішення та анімаційна техніка кожного фільму вражатимуть як маленьких глядачів, так і їхніх дорослих компаньйонів.

 

Також у рамках освітньої програми фестивалю LINOLEUM відбудуться онлайн-лекції та воркшопи для дітей і підлітків. На трьох воркшопах учасники дізнаються, як анімувати за допомогою лише смартфону, навчаться робити стоп-моушн анімацію та оживлювати декорації вініловим програвачем. А для тих, хто визначається з майбутнім, є можливість прослухати лекції про професію стоп-моушн аніматора, про процес створення декорацій та з чого взагалі розпочати свій шлях у анімації.

 

На воркшопи потрібно завчасно зареєструватися онлайн, реєстрації відкриватимуться з 23 серпня на сторінці події у Facebook. Лекції також можна буде переглянути в прямій трансляції на YouTube.

Офіційний сайт  Facebook     Instagram        YouTube

 

Довідка.

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM – найбільший міжнародний анімаційний фестиваль в Україні, який існує з 2014 року. Щороку LINOLEUM пропонує учасникам та відвідувачам переглянути найкращу національну та світову анімацію, відвідати спеціальну освітню програму та взяти участь у воркшопах визнаних і відомих представників анімаційної індустрії країни та світу. Головна мета фестивалю – просування незалежної анімації в Україні.

Цього року LINOLEUM відбудеться 2–6 вересня, вперше – в онлайн-форматі. Майданчиком для перегляду фестивалю стане медіасервіс MEGOGO, де глядачі зможуть переглянути анімаційні роботи учасників конкурсних програм, тематичних підбірок та спеціальних показів безкоштовно.

 

Тема LINOLEUM 2020 – «Стати людиною» (Becoming Human). Що саме нас нею робить? Завдяки своїй ірреальній природі, анімація може працювати на території метафізики, релігії, психології та антропології, досліджуючи такі області нашого досвіду, що є невловимими для інших форм мистецтва та науки.

 

Фестиваль LINOLEUM 2020 проходитиме за підтримки Українського культурного фонду.

Організатор фестивалю анімаційна студія Animagrad.

Партнер фестивалю Goethe-Institut в Україні.

 

Британська Рада – міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої полягає у поглибленні культурних зв’язків та освітніх можливостей. Ми сприяємо дружньому діалогу та кращому порозумінню між людьми у Великій Британії та в інших країнах. Ми робимо це за допомогою позитивного внеску у Велику Британію та країни, з якими співпрацюємо, – змінюючи життя, створюючи можливості, налагоджуючи зв’язки та довіру. Ми працюємо в більш ніж 100 країнах світу у сферах мистецтва та культури, англійської мови, освіти та громадянського суспільства. Минулого року ми взаємодіяли з понад 75 мільйонами людей та охопили 758 мільйонів людей онлайн, трансляціями та публікаціями. З 1934 року ми є британською благодійною організацією, діяльність якої регулюється Королівською хартією і державними органами Великої Британії.

 

 

Деталі

Початок:
2 Вересня, 2020
Кінець:
6 Вересня, 2020

Місце проведення

Online

Організатори

British Council
LINOLEUM