Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Національний університет «Києво-Могилянська академія» запрошує на День Відкритих Дверей, який цього року вперше відбудеться в онлайнрежимі.

16-17 травня 2020 року, з 10:30 до 15:00 будуть представлення шести факультетів КМА та їх спеціальностей.

16.05, субота

10:30 – представлення Факультету Економічних Наук. Деканка Олександра Гуменна розповість про спеціальності: Економічна теорія, Маркетинг, Менеджмент, Фінанси та банківська справа.

12:30 – представлення Факультету Природничих Наук. Декан Олександр Голуб розповість про спеціальності: Біологія та біотехнології, Хімія, Екологія, Фізика та астрономія.

14:00 – представлення Факультету Гуманітарних Наук. Деканка факультету Марина Ткачук разом із заступницею деканки Надією Павліченко розкажуть про спеціальності: Історія та археологія, Філософія, Культурологія, Філологія (українська мова та література), Філологія (германські мови та літератури).

 

17.05, неділя

10:30 – представлення Факультету Інформатики. Декан факультету Андрій Глибовець разом із заступником декана Андрієм Афоніним розкажуть про спеціальності: Прикладна математика, Комп’ютерні науки, Інженерія програмного забезпечення.

12:00 – представлення Факультету Правничих Наук. Декан Денис Азаров розповість про спеціальність Право.

14:00 – представлення Факультету Соціальних Наук і Соціальних Технологій. Деканка Світлана Оксамитна розкаже про спеціальності: Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, Політологія, Соціологія, Соціальна робота, Психологія, Журналістика (спеціалізація: Зв’язки з громадськістю).

 

Декани шести факультетів НаУКМА, керівники спеціальностей, студенти та випускники відповідатимуть на всі запитання про особливості вступу до КМА, унікальні можливості навчання, міжнародну мобільність, студентське життя та, навіть, перспективи працевлаштування.
Якщо є якісь запитання, відповіді на які хочете почути під час Дня Відкритих Дверей? Заповнюйте 
форму! 

А також, готують  серію вебінарів на теми, анонси яких вже є  на сторінці НаУКМА у Фейсбуці.

 

Більше інформації про Вступну кампанію 2020 можна знайти на сайті Приймальної комісії НаУКМА, на каналі в Телеграмі, або на Інстаграм-сторінці, а якщо залишились ще якісь запитання, телефонуйте за номерами: (044) 425-60-22, 463-73-15, або пишіть на пошту so.vstup@ukma.edu.ua.

Деталі

Початок:
16 Травня, 2020 @ 10:00
Кінець:
17 Травня, 2020 @ 17:30

Організатор

pin Культурно-мистецький центр НаУКМА

Місце проведення

Online