Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

25-26 січня в Києві відбудеться масштабний захід «DEC Weekend», який відкриє всі таємниці про освітні можливості в Україні та за кордоном. Дводенний концентрат знань, пізнавальні дискусії, виставка закордонних навчальних закладів та українських проєктів для розвитку дітей, цікаві лекції, майстер-класи в одному місці.

 

Як отримати якісну середню та вищу освіту за кордоном? На які освітні проєкти в Україні варто звернути увагу? Що потрібно зробити, аби ретельно підготуватись до вступу та стати студентом омріяного закордонного вишу? Як з-поміж розмаїття шкіл та мовних курсів обрати найефективніші? 

 

Це лише один вікенд, який позбавить будь-яких сумнівів, відповість на важливі питання про навчання та розвиток дітей, а також дасть правильний вектор для подальшої освіти. А майбутні студенти матимуть шанс на умовне зарахування у заклад вищої освіти одразу на місці, оскільки на заході будуть представлені різні університети зі всього світу.

 

Чому варто відвідати DEC Weekend:  

 

 

  • Понад 40 закладів освіти із США, Канади, Європи, Австралії, Нової Зеландії та України, фахівці яких дадуть вам повну, достовірну інформацію про навчання в Україні та за кордоном. Все по суті і нічого зайвого. 
  • Ви отримаєте чіткий орієнтир у виборі освітнього закладу та впевненість у тому, що майбутнє вашої дитини буде успішним і щасливим. 
  • Відповідь, куди піти навчатися, щоб покращити рівень знання іноземної мови або почати її вчити з нуля в дорослому віці.
  • Миттєвий результат. У всіх бажаючих буде можливість впродовж заходу укласти договір та отримати попереднє зарахування у вибраний виш за кордоном.  

 

 

На вікенді будуть говорити про тренди сучасної освіти та розвитку дітей, як спланувати інвестиції в навчання, для чого потрібні soft skills та як їх розвивати, як отримувати стипендії у топові закордонні виші та будувати кар’єру після отримання диплома. Ви почуєте історії з перших уст, адже батьки та випускники поділяться з відвідувачами своїм досвідом вступу та навчання за кордоном.

 

Освітній вікенд від DEC – це must visit для всієї родини! 

 

І поки дорослі та майбутні студенти слухатимуть лекції та будуть спілкуватись на панельних дискусіях, підлітки зможуть взяти участь в майстер-класах, що будуть спеціально організовані партнерами заходу. 

 

Захід не можна пропустити: свідомим батькам, які хочуть забезпечити своїх дітей якісною освітою та розвитком, майбутнім абітурієнтам та студентам українських вишів, а також усім, хто постійно в пошуках нових можливостей для розвитку та освіти. 

 

Де: готель Hilton Kyiv, бульвар Тараса Шевченка, 30, Київ. 

Коли: 25-26 січня 2020 року. 

 

Важливо: вхід на подію – БЕЗКОШТОВНИЙ! Лише за попередньою реєстрацією. 

 

Детальніше про захід, його повну програму, спікерів та додаткову інформацію можна дізнатись на сайті
 

Деталі

Початок:
25 Січня, 2020
Кінець:
26 Січня, 2020

Організатор

DEC

Місце проведення

готель Hilton Kyiv
бульвар Тараса Шевченка, 30
Kyiv, Ukraine
+ Карта Google