Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Восени 2019 року планують розпочати будівництво найдобрішого ресторану в Києві – Big Hug. Це ресторан, де будуть смачно годувати, створювати доброзичливу атмосферу для гостей та розвивати суспільні цінності. Головна мета  – надати робочі місця людям з синдромом Дауна, серед них вихованці Дарницького та Святошинського будинків-інтернатів. Прибуток закладу вкладатимуть в благодійні проекти.  Для підтримки ресторану можна купити панду за посиланням.

Зараз йде збір коштів на будівництво найдобрішого ресторану. На перший етап необхідно зібрати 50 000 євро. Автори проекту придумали цікаву систему збору коштів і популяризації ідеї. У процесі зустрічей і креативних брейнстормів виникла ідея додати живопису в інтер’єр і зобразити всесвітньо відомі твори мистецтва.

На стінах закладу будуть репродукції епохальних художників, серед яких: Сандро Боттічеллі «Народження Венери»,  Леонардо да Вінчі «Посмішка Мони Лізи» і «Таємна Вечеря». Але, на стінах Big Hug ролі Мони Лізи, апостолів і Богині Венери дістануться наймилішим створінням  – пандам. Саме ці ведмедики у багатьох асоціюються з безпосередністю, добротою і ніжністю.

Команда з партнерами випустила милу плюшеву панду. Кожний охочий може придбати символ доброти і ніжності, іграшку Big Hug – талісман майбутнього ресторану. На даний момент за допомогою продажу плюшевих панд зібрано 5 700 євро.

Автори ініціативи – засновниця благодійного фонду «Анкора» Іда Антонян і засновник благодійного фонду Help Bank Гаруша Антонян.

«Наша сім’я займається нерухомістю і одне з приміщень, ми передаємо під ресторан Big Hug. Від моменту ідеї до сьогодні ми виконали дуже багато роботи. Бізнес-план, пошук партнерів. У нас зібрана сильна команда експертів-волонтерів, які будуть реалізовувати проект – архітектори, ресторатори, фінансисти, психологи. Зараз у нас етап збору коштів, а також запуску інформаційної кампанії. Ми продаємо плюшеві панди, зібрані гроші підуть на будівництво. Є також інші джерела фінансування – ми шукаємо партнерів, подаємося на гранти. Будь-який бажаючий може приєднатися до нашого проекту, ми відкриті до співпраці», – коментує ініціативу Гаруш Антонян.

 

Деталі

Дата:
1 Вересня, 2019

Місце проведення

Kyiv
Ukraine

Організатор

Big Hug
Веб-сайт:
http://helpbank.com.ua/bighug/