Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Табір розрахований на дітей 10 – 15 років, які хочуть спробувати себе в ролі архітектора та зрозуміти, як ця професія впливає на життя міста.

Це буде архітектурна пригода в джунглях міста, воркшопи на свіжому повітрі, серед зеленого саду Kyiv Farm, та навчання на прикладах реальних будівель.

  • Робота в групах: 4 команди по 5 дітлахів. Кожна команда матиме свого наставника-архітектора, щоб отримати максимум уваги, підказок та знань.
  • Ще більше практики: ми будемо креслити, моделювати, вигадувати, щоб всі теоретичні знання закріпити цікавими завданнями.
  • У програмі 2 екскурсії — ми зазирнемо всередину будівель модернізму та попрацюємо прямо серед архітектурних пам’яток.
  • Діти будуть під постійним наглядом тьютора.
  • Упродовж тижня діти готуватимуть свій проект, який презентують на фінальній вечірці.

У вартість абонементу входить харчування з повноцінним обідом (меню уточнюється індивідуально) та двома перервами з печивом та фруктами. За бажанням можна брати обід з собою.

Зареєструватися можна за посиланням.

Детальну програму дивіться тут.

Куратор курсу: Богдан Волинський — архітектор ,продюсер освітніх програм Харківської Школи Архітектури, співорганзіатор та тьютор студентських воркшопів, у тому числі — на міжнародній асамблеї студентів архітекторів (EASA Malta 2015). Співорганізатор щорічного фестивалю «Літня майстерня». Автор перекладів книжок та статей з архітектури.

 

Деталі

Початок:
11 Травня, 2018
Кінець:
16 Травня, 2018
Вартість:
грн4690 - грн5190

Місце проведення

Освітня станція 31В1
вул.Пушкінска 31-в-1
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
+380 (44) 224 86 89
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/31v1education/