49 Кінофестиваль «Молодість» — афіша подій | «Освіторія» Skip to main content
Подія

49 Кінофестиваль «Молодість»

22 Сер 2020 00:00
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.
«Молодість» – один з найбільших кінофорумів Східної Європи за версією Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів (FIAPF). 49-й КМКФ «Молодість» відбудеться 22-30 серпня 2020 року.
Головне завдання фестивалю – сприяння розвитку молодого професійного кіно. Конкурсна програма представляє повнометражні фільми дебютантів, а також українські короткометражні стрічки. Головні секції фестивалю – студентські фільми, перші короткометражні (ігрові, анімаційні, документальні) та перші повнометражні стірчки, а також національний конкурс.

4 серпня о 16:00 у FEDORIV HUB відбулась пресконференція 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», цього року він святкує 50-річний ювілей. Організатори оголосили програму, систему абонементів  та спеціальні події.

Цьогоріч основними локаціями фестивалю стали кінотеатр «Жовтень», де буде розташований фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсної програм, в тому числі українських прем’єр. У «Будинку кіно» пройде серія фестивальних показів, FEDORIV HUB — став майданчиком для проведення майстер-класів у межах «Майстерні талантів». Спеціально для проведення фестивалю сконструюють кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, там пройде Церемонія відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми «Molodist Teen Sсreen», українські прем’єри та спеціальні події.

Перелік фільмів можна дізнатися за посиланням.

АБОНЕМЕНТИ НА 49-Й КІНОФЕСТИВАЛЬ «МОЛОДІСТЬ»

Вперше за багато років «Молодість» презентує фестивальні абонементи. Навіщо? Ми хочемо спростити доступ до фільмів як відвідувачам, які вже давно з фестивалем, так і тим, хто тільки починає свій глядацький шлях. До того ж, це хороша можливість зекономити для тих, хто спланував собі насичений розклад і бажає якомога тісніше познайомитися з молодим кіно.

Якщо ви відчуваєте сили після сеансів зустрітися з кінематографістами та такими самими синефілами, як і ви, то і на традиційні вечірки «Молодості» вам теж можна. Звісно, якщо маєте абонемент.

Цього року є 3 типи абонементів: Студенти, Синефіли та Індустрія.

Студенти

Куди дає доступ – кіносеанси, вечірки, майстер-класи

Вартість – безкоштовна

«Молодість» вірить в те, що за молоддю майбутнє. Саме тому ми презентуємо дебютні стрічки та відкриваємо нові імена. І ми віримо, що нові імена мають бути й серед глядачів, особливо серед молоді. «Студентський» абонемент дозволить відчути атмосферу фестивалю, подивитися всі стрічки, на які вистачить часу не витративши ні гривні. Ми завжди раді вітати глядачів зі свіжим поглядом, які відкриті до нового і зможуть розказати про свої враження вдумливо та артикульовано.

Синефіли

Куди дає доступ – кіносеанси, вечірки

Вартість – 600 грн

Якщо ви плануєте повне занурення у фестивальне кіно, то абонемент видається більш вигідним варіантом, ніж індивідуальні квитки. Вартість синефільського абонемента розрахована за формулою «один сеанс на день». Тобто, придбання цього абонементу дорівнює придбанню одного квитка кожного дня протягом всього фестивалю. Але ж ви плануєте подивитися набагато більше, чи не так? Погодьтесь, це вигідно.

Індустрія

Куди дає доступ – кіносеанси, вечірки, майстер-класи

Вартість – 800 грн

«Молодість» формує єдину кіноспільноту. В єдності є сила. Індустріальний абонемент відкриває вам шлях на майстер-класи, де можна завести важливі та необхідні контакти для подальших проєктів, навчання або роботи. І, звичайно ж, подивитися всі актуальні новинки та сміливі дебюти. А після завантаженого дня можна поспілкуватися із новими знайомими у неформальній атмосфері на вечірках.

Учасники пресконференції: 
Кінофестиваль «Молодість»
Андрій Халпахчі, художній керівник
Ігор Шестопалов, програмний директор
Богдан Жук, програмний координатор
Віктор Глонь, програмний координатор
Катерина Янюк, голова служби акредитації
Державне агентство України з питань кіно
Марина Кудерчук, голова
1+1 медіа
Максим Кривицький, керівник «Телевізійного бізнесу», член правління
Оператор державних лотерей МСЛ
Євген Власенко, віцепрезидент
Партнер фестивалю UkrStream
Юрко Іванишин, засновник компанії UkrStream
Продакшн-студія Adje’
Нікіта Кукоба, виконавчий продюсер
Юрій Кузнєцов, режисер

Деталі

Початок:
22 Серпня, 2020
Кінець:
30 Серпня, 2020

Організатор

КМКФ Молодість
Телефон:
+38 (044) 228-55-15
Ел. пошта:
info@molodist.com
Веб-сайт:
https://molodist.com

Місце проведення

Kyiv
Ukraine + Карта Google
Освіторія Медіа
вул. Драгомирова, 9 01103 Київ, Україна
like@osvitoria.media