Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Фестиваль Бандерштат відбудеться у селі Рованці біля Луцька 2-4 серпня. Тут виступлять понад 20 найцікавіших українських гуртів і діджеїв на 2 музичних сценах. Свої вірші та прозу читатимуть знані не тільки в Україні письменники. 

Щороку Бандерштат збирає близько 10 тисяч шанувальників української музики і культури з усієї України та закордону. Цей фестиваль, мабуть, найсімейніший у нашій країні. Сюди приходять цілими родинами. Адже на Бандерштаті заборонено вживати алкоголь. А для дітей тут організовують багато розваг, від майстер-класів до різноманітних атракціонів.

На гутірковій сцені свої зустрічі проведуть лідери думок, громадські діячі та письменники. Зокрема виступлять ведуча Яніна Соколова, ветеранка Майя Москвич,  письменники Юрій Іздрик, Олександр Ірванець, Макс Кідрук, Павло Коробчук, Ірена Карпа та інші. Також традиційно відбудеться зустріч із ветеранами ОУН-УПА.

На головній сцені фестивалю виступить Бумбокс, Тартак, Kozak System, Qarpa, Karna, Фіолет, Жадан і собаки, Один в Каное, Роллікс та інші. А вночі розважатимуть DJ Micik Gonibez i DJ Tapolsky.

На Бандерштаті також діятиме наметове містечко і фудкорт. Квиток на 3 дні фестивалю коштує 450 грн., на один день 150-250 грн. Вхід на фестиваль безкоштовний для ветеранів АТО та дітей до 12 років.  

Деталі

Початок:
2 Серпня, 2019 @ 08:00
Кінець:
5 Серпня, 2019 @ 01:30
Подія Категорія:
Теги Подія: