Loading Події
  • This event has passed.

10-й ювілейний Одеський міжнародний кінофестиваль збирає велику компанію і вирушає 12-20 липня в Одесу!

Одеський міжнародний кінофестиваль – один з найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, який щорічно проходить у кінематографічній столиці України – місті Одеса. Був створений у 2010 році задля популяризації якісного інтелектуального кіно серед українських глядачів, а також з метою підтримки та розвитку українського кінематографа у країні, а також за кордоном. За роки існування фестивалю вдалося стати найяскравішою кіноподією літа, а також міцно закріпитися на світовий кіномапі. Ексклюзивні прем’єри фільмів, майстер-класи від провідних світових кіномитців та унікальна фестивальна атмосфера – все це в собі об’єднують 9 днів Одеського міжнародного кінофестивалю!

Ми підготували для вас багато ексклюзивного кіно, творчих зустрічей із відомими українськими та світовими кінопрофесіоналами. А ще потурбувалися, щоб кожному було комфортно та цікаво на ОМКФ. Зірки шоу-бізнесу, режисери, бізнес-еліта, любителі світських заходів – кожен із вас знайде на цьогорічному Одеському міжнародному кінофестивалі свій вид комфортного відпочинку. Генеральний продюсер ОМКФ Julia Sinkevych точно буде на ювілейному ОМКФ 12-20 липня.

9 сонячних днів в атмосферній Одесі, кращі фільми поряд з морем, грандіозні події в межах ювілейного фестивалю, зустрічі зі світовими зірками і найяскравіші вечірки сезону.

Деталі

Початок:
Липень 12, 2019
Кінець:
Липень 20, 2019
Ціна:
1400$
Подія Category:

Організатор

Odesa International Film Festival
Телефон:
044 584 3824
Е-mail:
info@oiff.com.ua
Сайт:
oiff.com.ua

Місце проведення

Одеса