- Це подія пройшло.
7-8 червня в Українському католицькому університеті відбудеться ІІ Освітній форум «ТВОРИ!». Освітян, батьків, учнів, студентів, представників влади, бізнесу, громадськості та всіх небайдужих до розвитку держави через освіту запрошують до події, що пройде у Центрі Шептицького за адресою вул. Стрийська, 29а.
Програма: http://bit.ly/2YPQ3YS
Придбати квитки можна за посиланням: https://2event.com/uk/events/1726513
Гості заходу матимуть змогу провести два мегапродуктивні дні у компанії однодумців, разом попрацювати над практичними кейсами у рамках спеціального конку
рсу, взяти участь у корисних майстерках, подискутувати на важливі теми, пов’язані з освітніми питаннями.
Цього року спільні креативні пошуки у рамках дводенного форуму стосуватимуться наступного:
- як протистояти нівелюванню цінності освіти;
- як творити кращі версії себе, розвивати навички безперервного навчання та росту;
- як налагоджувати партнерство між учнями, освітянами, батьками, владою та громадськістю;
- як розвивати горизонтальне відповідальне лідерство та комунікацію.
Організатором події є Простір освітніх ініціатив. Партнерами заходу виступили Центр суспільних інновацій, Центр інноваційної освіти Про.Світ, Львівський кластер розвитку освіти та креативності, дитячий простір UCUkids, краудфандингова платформа освітніх проектів GoFundEd, Посольство США в Україні.
Реєстрація на форум відбуватиметься у два етапи:
- обов’язкове заповнення анкети за посиланням. учасники, що пройшли попередній відбір, отримають лінк на оплату на електронну пошту;
Дедлайн заповнення анкети – 20 травня.
- вибір майстер-класів та придбання квитків, що розпочнеться після 15 травня. Деталі цього етапу з’являться на сторінці заходу.
Вартість квитків на 1-ий день форуму складає 150 гривень, 2-ий день – 200 гривень. Участь в обох днях заходу коштуватиме 350 гривень.
Щоб дізнатися більше про перший освітній форум «ТВОРИ!», запрошуємо перейти за посиланням.
Простір освітніх ініціатив – проект УКУ, мета якого – реформувати освіту завдяки створенню фізичного та інтелектуального простору для позитивних змін. Для цього команда проекту досліджує основні проблеми і тенденції розвитку освіти в Україні і закордоном, формує практичні рекомендації з реформування української освітньої системи, а також пілотує пропоновані рішення у окремих інституціях.