Спецкурс «Актуальні напрями сучасних географічних досліджень». Для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти, зокрема керівники гуртків природничого профілю, учителі / викладачі природничих дисциплін.
Під час навчання ви:
- почуєте фахові лекції від науковців Інституту географії НАНУ з методики викладання географії;
- ознайомитеся з теорією і практикою палеогеографічних, геоархеологічних досліджень та ГІС.
Спецкурс проходитиме онлайн, щовівторка та щочетверга з 5 листопада до 5 грудня 2024 року. Вартість — 500 гривень. Проте для педагогічних працівників системи Малої академії наук України, педагогічних працівників закладів позашкільної освіти — безплатно. За підсумками роботи (у разі успішного (70 %) виконання завдань) учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Кількість годин — 30.
Дедлайн реєстрації — 4 листопада.
Міжнародний онлайн-курс «Basics of Remote Sensing for Educators». Програма курсу охоплює практичні тематичні дослідження. Під час навчання ви дізнаєтеся, як інструменти дистанційного зондування можуть допомогти проаналізувати та візуалізувати проблеми в дослідженнях навколишнього середовища.
Для вчителів природознавства та наук про Землю, які володіють англійською мовою на рівні В1 (матеріали та комунікація будуть виключно англійською).
ЗареєструватисяДедлайн реєстрації — 7 листопада.
Спецкурс «Основи дистанційного зондування Землі: аналіз космічних знімків в геоінформаційних системах». Для освітян та науковців.
Це курс лекцій для тих, хто хоче:
- опанувати диджитал-інструменти ГІС і ДЗЗ-технології для дослідження водних об’єктів, лісів та інших ландшафтів;
- навчитися виконувати керовану класифікацію;
- уміти розраховувати спектральні індекси;
- створювати карти та використовувати ці знання в освітньому процесі.
Спецкурс буде онлайн, щодня з 18 листопада до 1 грудня 2024 року. Вартість навчання за програмою середнього рівня становить 2000 гривень, для бійців ЗСУ за військовим квитком та педагогічних працівників територіальних відділень МАН — безплатно!
За умови відвідування занять, виконання всіх завдань та представлення свого дослідження. Кількість годин — 45.
Реєстрація триває до 16 листопада.
Науково-популярний лекторій Science Kids відкриває осередок для дітей 7–13 років у Запоріжжі.
2 листопада розпочинає роботу осередок Science Kids у Запоріжжі. Діти 7–13 років зможуть відвідувати щотижневі зустрічі, на яких вчені розповідатимуть про космос, динозаврів, технології, здоров’я та дива природи. Це чудова можливість для дітей отримати безоплатний українськомовний контент, поспілкуватися з науковцями та науковицями, а також знайти нові захоплення та однодумців.
Події відбуватимуться щосуботи. Усі зустрічі проходитимуть у зручно облаштованому укритті, з міркувань безпеки локація повідомлятиметься тільки зареєстрованим учасникам. Одна зустріч триває до двох годин та складається з розповіді вченого, інтерактивних вправ за темою зустрічі та можливості запитати в науковця/иці все, що цікавить дитину.
ЗареєструватисяВ Україні запрацювала нова онлайн-платформа, створена для допомоги військовослужбовцям у здобутті знань з права збройних конфліктів (міжнародного гуманітарного права, МГП).
Ця безкоштовна освітня ініціатива допомагає покращити розуміння й способи застосування норм та принципів МГП та надає можливість протестувати набуті знання на прикладах реальних сценаріїв поведінки в бою. Це зручний освітній інструмент, що надає ґрунтовні знання з міжнародного гуманітарного права (МГП) для розуміння сучасного збройного конфлікту.
Онлайн-платформаКоманда Психопростору запрошує приєднатись на лекцію проєкту: «Мамо, я йду до психотерапевта». На лекції можна буде познайомитесь з основами когнітивно-поведінкової терапії та її принципами, дізнатись про практичне застосування, зрозуміти чи підходить вам саме цей напрям терапії. Досвідчений спеціаліст розкаже про те, як КПТ допомагає змінити негативні думки та поведінку, покращити самопочуття та досягти бажаних результатів.
6 листопада о 16:00 у Львові, МолоДвіжЦентр (Скорика, 31)
РеєстраціяБлагодійний 7-денний марафон з написання есе для всіх охочих з рівнем B1+ і вище.
Це супер-насичені 7 днів (з 2 по 9 листопада), де розбиратимуть, як писати аргументативні есе: структуру, круту техніку для пошуку тем, купу корисних слів та ідіом. Крім того, у спільному чаті марафону можна поспілкуватися з іншими учасниками та знайти study buddy.
Вартість — вільний донат на ЗСУ від 200 грн і надіслати скріншот донату @Frog1280 (telegram).
Тренінг «Впорядкуй емоції: твої кроки до легкого навчання».
Для усіх охочих віком від 12 до 17 років, щоб дізнатися, як емоції впливають на нашу здатність навчатися та спробувати прості техніки заземлення та заспокоєння. 3 листопада, 13:00–15:00 у Львові в Центральній дитячій бібліотеці.
Заповнити форму