Безкоштовний додаток «Скажені Кролики Навчають Програмувати» відтепер доступний на мобільних платформах і ПК.
Завдяки цьому додатку діти та підлітки можуть вивчати основи алгоритміки та програмування в ігровій формі, проходячи відповідні квести.
«Скажені Кролики Навчають Програмувати» запрошує гравців на космічну станцію, щоб прибрати безлад, створений веселими кролико-космонавтами, використовуючи прості інструкції, цикли та алгоритми, схожі на написання коду. Одне із завдань — оптимізувати кількість рядків коду (команд) у разі досягнення цілі. Враховуючи наповнення, дизайн та доступність додатка ми маємо надію, що він буде використовуватися в навчальних цілях у школах, адже вивчення програмування за допомогою ігор — це веселий та привабливий спосіб познайомитись зі світом нових технологій та спробувати отримати нові навички чи професію.
«Основний напрямок нашої КСВ-стратегії як на глобальному рівні, так і в Україні — інвестиції в розвиток майбутніх поколінь. Тож українська локалізація додатка, що навчить дітей основ програмування в цікавій ігровій формі, стала для нас логічним кроком, і я дуже вдячна нашій команді волонтерів, які адаптували додаток. Кролики — це не перший навчальний проєкт, який ми запускаємо спільно з IT Ukraine Association. Раніше ми представили аудиторії безкоштовний геймдев-курс «Навчайся. Грай. Працюй», який був підтриманий Міністерством освіти і науки України та є у вільному доступі на платформі ed-era.com, тож ми раді продовжити нашу співпрацю вже зі «Скаженими Кроликами…» і сподіваємось, що школярі, їхні вчителі та батьки будуть у захваті від додатка», — коментує Катерина Романова, директорка з комунікацій Ubisoft Ukraine.
Освітній додаток «Скажені Кролики Навчають Програмувати» вже доступний для скачування на ПК, iOS та Android за лінками:
- ПК — [Ubisoft Connect]
- iOS — [AppStore]
- Android — [Google Play]
Додаток було локалізовано на волонтерських засадах силами працівників студій Ubisoft Ukraine (Київ та Одеса). В адаптації проєкту взяли участь 10 фахівців різних спеціальностей — від програмістів до дизайнерів. Разом із перекладом було адаптовано логотип та шрифти.